2 ve 3.Ligde hafta içi mesaisi

2 ve 3.Ligde hafta içi mesaisi

19 ŞUBAT 2020 PROGRAMI  

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

13.00 Sivas Belediyespor-Sakaryaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 Piserro Kahramanmaraşspor-GMG Kastamonuspor (12 Şubat)

13.30 Ergene Velimeşespor-Eyüpspor (Mustafa Kemal Atatürk)

13.30 Ankara Demirspor-Etimesgut Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Niğde Anadolu-Tuzlaspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe)

13.30 Uşakspor-Vanspor FK (Uçak 1 Eylül)

13.30 Bandırmaspor-Kırşehir Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

Beyaz Grup:

13.00 Gümüşhanespor-Afjet Afyonspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Sancaktepe (Vakfıkebir İlçe)

13.00 Şanlıurfaspor-İnegölspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Başkent Akademi-Çorum FK (Osmanlı)

13.30 Sarıyer-GMG Kırklarelispor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Hacettepe-Zonguldak Kömürspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Yılport Samsunspor-Amed Sportif Faaliyetler (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 1922 Konyaspor-Manisa FK (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Pendikspor-Tarsus İdmanyurdu (Pendik)

TFF 3. Lig

1. Grup:

13.00 Artvin Hopaspor-Serik Belediyespor (Hopa İlçe)

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Şile Yıldızspor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Yomraspor-Silivrispor (Yomra İlçe)

13.30 Kızılcabölükspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Tokatspor-52 Orduspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 68 Aksaray Belediyespor-Erzinspor (Dağılgan)

13.30 Manisaspor-Çankaya FK (Manisa 19 Mayıs)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Düzcespor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Çatalcaspor-Ci Group Buca (Ziya Altınoğlu)

2. Grup:

13.00 Elazığ Belediyespor FK-Belediye Derincespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.00 Ağrı 1970-Ofspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Fatsa Belediyespor-Erbaaspor (Fatsa İlçe)

13.30 Fethiyespor-Cizrespor (Fethiye İlçe)

13.30 Payasspor-Turgutluspor (Payas İlçe)

13.30 Kocaelispor-Büyükçekmece Tepecikspor (Kocaeli)

13.30 Esenler Erokspor-Kozanspor (Esenler)

13.30 Kemerspor 2003-Karşıyaka (Kemer İlçe)

3. Grup:

13.00 Pazarspor-Muğlaspor (Pazar İlçe)

13.00 Diyarbekirspor-Medical Park Batman Petrolspor (Diyarbakır)

13.30 Karacabey Belediyespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Bayrampaşa-Altındağ Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Osmaniyespor-Gölcükspor (7 Ocak)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Nevşehir Gazi)

13.30 Somaspor-Nazilli Belediyespor (Soma Atatürk)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-1954 Kelkit Belediyespor (Darıca İlçe)

13.30 Modafen-Yozgatspor 1959 (Alemdağ)