Futbolda program

Futbolda program

Süper Lig

Bugün:

20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

Yarın:

14.00 Yukatel Denizlispor-Hes Kablo Kayserispor (Denizli Atatürk)

17.00 İttifak Holding Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye)

20.00 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman)

16 Şubat Pazar:

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Trabzonspor-Demir Grup Sivasspor (Medical Park)

19.00 Galatasaray-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)

17 Şubat Pazartesi:

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Kasımpaşa (Antalya)

20.00 Gaziantep FK-Çaykur Rizespor (Kalyon) 

- TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 Altınordu-Osmanlıspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Yarın:

14.00 Hatayspor-Akhisarspor (Antakya Atatürk)

16.30 Boluspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Eskişehirspor (Menemen İlçe)

16 Şubat Pazar:

14.00 Keçiörengücü-Altay (Aktepe)

16.30 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)

16.30 Bursaspor-Adana Demirspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Ekol Hastanesi Balıkesirspor-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk)

17 Şubat Pazartesi:

19.00 Adanaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

Yarın:

13.00 Sivas Belediyespor-Ankara Demirspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 GMG Kastamonuspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Gazi)

13.00 Bayburt Özel İdare-Kardemir Karabükspor (Bayburt Genç Osman)

13.30 Tuzlaspor-Bandırmaspor (Tuzla Belediye)

13.30 Sakaryaspor-Kırşehir Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Uşakspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Eyüpspor-Piserro Kahramanmaraşspor (Eyüp)

Öte yandan, Vanspor FK ile Ergene Velimeşespor arasında yarın saat 13.00'te yapılması planlanan müsabaka, elverişsiz hava ve saha koşulları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Beyaz Grup:

Yarın:

13.30 Sancaktepe-Hacettepe (15 Temmuz)

13.30 Çorum FK-Zonguldak Kömürspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Afjet Afyonspor-1922 Konyaspor (Zafer)

13.30 GMG Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

13.30 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe)

13.30 Başkent Akademi-Pendikspor (Osmanlı)

13.30 Tarsus İdman Yurdu-Gümüşhanespor (Tarsus İlçe)

13.30 Manisa FK-Yılport Samsunspor (Mümin Özkasap)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sarıyer (Diyarbakır)

-TFF 3. Lig

1. Grup:

Bugün:

13.30 Ci Group Buca-Manisaspor (İzmir Atatürk)

13.30 Çankaya FK-68 Aksaray Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Yarın:

13.00 52 Orduspor-Artvin Hopaspor (19 Eylül)

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Yomraspor (Faruk Çelik)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Tokatspor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Erzinspor-Anagold 24Erzincanspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.30 Düzcespor-Şile Yıldızspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Serik Belediyespor-Kızılcabölükspor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Silivrispor-Çatalcaspor (Silivri)

2. Grup:

Yarın:

13.00 Cizrespor-Payasspor (Cizre İlçe)

13.00 Ofspor-Kocaelispor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.30 Belediye Derincespor-Ağrı 1970 (Derince Belediyespor Doğal Çim Stadyumu)

13.30 Turgutluspor-Elazığ Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Erbaaspor-1877 Alemdağspor (Erbaa İlçe)

13.30 Karşıyaka-Fatsa Belediyespor (İzmir Atatürk)

13.30 Kozanspor-Kemerspor 2003 (İsmet Atlı)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Esenler Erokspor (Tepecik Şenol Güneş)

3. Grup:

Yarın:

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Osmaniyespor (Yeşiltepe)

13.30 Medical Park Batman Petrolspor-Darıca Gençlerbirliği (Batman Yeni Şehir)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Somaspor (Kelkit İlçe)

13.30 Modafen-Nevşehir Belediyespor (Alemdağ)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Karacabey Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Gölcükspor-Pazarspor (Gölcük Şehir)

13.30 Muğlaspor-Diyarbekirspor (Muğla Atatürk)

13.30 Nazilli Belediyespor-Bayrampaşa (Nazilli İlçe)

13.30 Yozgatspor 1959-Altındağ Belediyespor (Yozgat Bozok)