Kırıkkale Büyük Anadoluspor şampiyonluğa adım adım

Kırıkkale Büyük Anadoluspor şampiyonluğa adım adım

Kale haber'den alınmıştır...

Kırıkkale Büyük Anadoluspor şehrimizi güldürmeye devam ediyor. Şimşekler hafta sonu yapılan maçı da galibiyetle tamamlayarak zirvedeki yerini tamamladı.
MAĞLUP ETTİ

BAL 6. Grubun en büyük şampiyonluk adayı ekibimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Başpınar Stadyumunda oynanan maçta Kdz. Ereğli Belediyespor’u da yenerek 35 puanla liderliğini sürdürdü.Soğuk ve hafif kar yağışlı bir havada geçen zorlu maçta, 42. Dakikada Mehmet Tolun’un attığıKıştır.

Kırıkkale Büyük Anadoluspor, Kdz. Ereğli Belediyespor’u 1-0 mağlup etti.

SONA ERDİ

İkinci yarının ilk haftasının zorlu mücadelesini Mutluhan Çırakoğlu Şimşekler 1-0 kazanarak şampiyonluğun en güçlü adayı olduğunu ortaya koydu. Kırıkkale Büyük Anadoluspor bu sonucun ardından puanını 35'e yükseltip liderliğini sürdürdü. Seyircisi önünde , Kdz. Ereğli Belediyespor’u konuk eden Kırıkkale Büyük Anadoluspor maça fırtına gibi başladı. Baskılı bir oyunla maça başlayan Şimşekler 42. dakikada Mehmet Tolun'un şık golü ile 1-0 öne geçti ve ilk yarıyı bu skorla kapattı. İkinci yarıda kontrollü bir oyun ortaya koyan Kırıkkale Büyük Anadoluspor rakip kalede yakaladığı gol pozisyonlarını değerlendiremedi. Maç Kırıkkale Büyük Anadoluspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. Maçta 3 şutumuz da direkten döndü. Ekibimiz, önümüzdeki hafta şampiyonluğu ilgilendiren önemli maçta Ankara TKİ ile Ankara’da karşılaşacak.