Burak Gören: "Trübünlerde gerçekten muhteşem seyirci vardı"

Burak Gören: "Trübünlerde gerçekten muhteşem seyirci vardı"

FIBA Şampiyonlar Liginde başarılı bir performans gösteren  Türk Telekom'un başantrenörü Burak Gören, takımını değerlendirdi.

Grupta liderlik için 3 takım ile çekiştiklerini vurgulayan Gören, "Oluşabilecek her türlü ikili averajda avantajı yakaladık. Daha 3 maçımız var ikisi deplasmanda, A Grubu çok zor bir grup, belki de en zor ve rekabetçi grup. Burada grup liderliği hedefini yakalıyor olmak, bizim adımıza Ankara basketbolu adına Türk Telekom adına çok önemli bir şey. Biz üç senedir ektiğimiz tohumların bugün yeşerdiğini gördük bundan dolayı da çok mutluyuz" şeklinde konuştu.

Son oynanan BAXI Manresa maçındaki Başkentli taraftarlara teşekkür eden Gören,  

"Trübünlerde gerçekten bizi muhteşem destekleyen bir seyirci vardı. Belki de bu sene için en yüksek seyirci sayısına da ulaştık. Özellikle bu maçın kazanılmasında ikinci yarıda yaptığımız baskıyla birlikte savunmayı canlandırma açısından bize çok büyük destek oldu seyirciler. Ankara seyircisi de gerçek gücünü bugün gösterdi. Buraya gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Burada gerçekten inanılmaz bir atmosfer oldu. Son yıllarda Ankara'da özlediğimiz bir geceyi yaşadık. Bundan sonraki maçlarda daha da kalabalık olacağımızı ümit ediyorum."