Kupada Altındağspor-Çankaya FK kapışacak

Kupada Altındağspor-Çankaya FK kapışacak

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. eleme turu maçları 13, 14 ve 15 Ekim, 2. eleme turu müsabakaları ise 20, 21 ve 22 Ekim tarihlerinde oynanacak.
Tek maç eleme sistemine göre yapılacak ilk iki turun maç programı şöyle:
- 1. Eleme Turu
13 Ekim Salı:
13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba)
14.30 Altındağspor-Çankaya (Çubuk İlçe)
15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül)
14 Ekim Çarşamba:
13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (21 Kasım)
13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe)
13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy (Silivri)
13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk)
13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ)
13.30 Belediye Kütahyaspor-Bursa Yıldırımspor (Kütahya Dumlupınar)
13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar)
13.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe)
13.30 Elazığ Karakoçan-Batman Petrolspor (Doğukent)
13.30 Kozanspor-Kahta 02 (İsmet Atlı)
13.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Adıyaman 1954 (Malatya Yeşiltepe Spor Kompleksi)
13.30 İskenderun FK-Payasspor (Stat henüz belli değil)
13.30 Alanya Kestelspor-Karaman Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)
15.00 Tekirdağspor-Bayrampaşaspor (Namık Kemal)
19.00 İçel İdmanyurdu-Ceyhanspor (Mersin)
15 Ekim Perşembe:
13.00 52 Orduspor-Arhavispor (19 Eylül)
14.30 Tokatspor-Erbaaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
19.00 Isparta 32-Kemerspor 2003 (Isparta Atatürk)

- 2. Eleme Turu
20 Ekim Salı:
13.00 İçel İdmanyurdu/Ceyhanspor - İskenderun FK/Payasspor
14.30 Belediye Kütahyaspor/Bursa Yıldırımspor - Darıca Gençlerbirliği
19.00 Karşıyaka - Bergama Belediyespor/Manisaspor
21 Ekim Çarşamba:
13.00 Elazığ Karakoçan/Batman Petrolspor - Diyarbekirspor
13.30 Çatalcaspor - Şile Yıldızspor/Modafen
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor - 1877 Alemdağspor/Edirne Belediyesi Paş Edirnespor
13.30 Tekirdağspor/Bayrampaşaspor - Silivrispor
13.30 Sultanbeyli Belediyespor - Yalovaspor/Halide Edip Adıvarspor
13.30 Esenler Erokspor - Arnavutköy Belediyespor