BAL 6.Grup ve Ankara Amatör hafta sonu sonuçları

BAL 6.Grup ve Ankara Amatör hafta sonu sonuçları

 BÖLGESEL AMATÖR LİG 6.GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
      Forma Keçiören Bağlumspor 3 - 0* Yaylacık Gençlikspor Forma
02/02/2020 14:00 Fikret Karabudak Stadı Forma Kırıkkale B.Anadoluspor 2 - 0 Anadolu Üniversitesi Forma
02/02/2020 14:00 Beyköy Stadı Forma Beyköy Belediyespor 0 - 3 Ankara TKİ Forma
02/02/2020 14:00 Devrek İlçe Sahası Forma Devrek Belediyespor 4 - 2 K.Ereğli Belediyespor Forma
02/02/2020 14:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor Futbol A.Ş 3 - 2 Çilimli Belediyespor Forma
02/02/2020 14:00 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor 1 - 0 Göynük Belediyespor Forma
02/02/2020 14:00 Necdet Yıldırım Sahası Forma E.Yunusemrespor 0 - 2 Haymana Belediyespor Forma

SÜPER AMATÖR LİG 

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
01/02/2020 12:00 Kazan İlçe Sahası Forma K.kazan Belediyespor 0 - 1 Sincan Belediyespor Forma
01/02/2020 14:00 Mamak Türközü Sahası Forma Demirlibahçe 1 - 2 Gölbaşı Belediyespor Forma
01/02/2020 14:20 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Y.mahalle Belediyespor 3 - 0 Beypazarı Belediye G Forma
01/02/2020 14:30 19 Mayıs 2 nolu Dış Saha Forma Kavaklıderespor 2 - 2 Pursaklar Belediyespor Forma
02/02/2020 13:30 Altındağ Örnek Sentetik  Forma Beytepe Metespor 0 - 0 Ankara DSİ Forma
02/02/2020 13:30 Nallıhan İlçe Sahası Forma Nallıhan 1864 Spor 1 - 2 Devlet Tiyatroları Forma
02/02/2020 15:00 Polatlı İlçe Stadı Forma 1926 Polatlı Bel 0 - 0 Yurtkur Forma

BİRİNCİ GRUP

Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
01/02/2020 13:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Çubukspor 1959 3 - 0 Ayaşspor Forma
01/02/2020 13:30 Altındağ Örnek Sentetik Forma Etlikgücü 2 - 4 Osbtürk Şentepespor Forma
01/02/2020 16:20 Yenimahalle Hasan Doğan Forma Eserspor 2 - 4 Ortadoğuspor Forma
01/02/2020 17:30 Altındağ Örnek Sentetik Forma Anadolubeyispor 0 - 7 Güdülspor Forma
02/02/2020 15:30 19 Mayıs 1 nolu Dış Saha Forma Site Zaferspor 3 - 5 Kalecikspor Forma

İKİNCİ GRUP

ÜÇÜNCÜ GRUP

Kaynak: Sporankara