Ankaragücü'nü bekleyen güncel dava var mı Fatih Mert açıkladı

Ankaragücü'nü bekleyen güncel dava var mı Fatih Mert açıkladı

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, önemli açıklamalar yaptı. Mert, "Şuan için Ankaragücü'nün güncel bir davası yok" dedi. 

Fatih Mert'in yaptığı açıklamalar satır başlarıyla şu şekilde: 

>Uzun süredir doğru düzgün top oynamamış futbolcular için ciddi paralar ödedik. Bu da bizi maddi konuda kötü etkiledi maalesef.

>3-4 yıllık projelerimiz var. Ligin en genç 2. takımıyız. Ve takımımızın boyunu da uzattık. Umarız ki götü gidişe bir dur diyeceğiz yakında.

>Sedat Ağca için bir ağabeylik görevi verdik. Yönetim ve futbolcular arasında bir köprü görevi görüyor. Sağolsun bizi de kırmadı ve kabul etti.

>Taraftarın eksikliğini en çok çeken takımlardan biri biziz. Taraftarlarımız bizi çok iyi motive ediyor. Onları yakın zamanda tribünlerde yeniden görmek istiyoruz.

>Alper Potuk'la geçen sene de ilgilenmiştik. Ancak bazı sorunlardan dolayı transfer gerçekleşmedi. Bu sene başında da Fenerbahçe'de kadroya giremeyeceğini öğrenince Alper'le anlaştık. Alper’in hedefi bizden Milli Takıma gitmek.

>Ankaragücü'nü aynı anda 15 transfer yaptı diye eleştiriyorlar. Diğer takımlara bakınca da sayı çok farklı değil zaten. İmzalar aynı anda olunca çok görünüyor sadece.

>Şuan için Ankaragücü'nün güncel bir davası yok. Geçmişten kalan bir kaç dosya var o kadar.

>Devre arasında yaptığımız transferler çok stresliydi. FİFA'dan aldığımız ceza bizi zorladı. Dosyalar, borçlar derken transferlerle uğraşıyorduk. Ciddi paralar ödedik maalesef.

Radyo Gol