Tiago Pinto, Portekiz'e dönmek istemiş !

Tiago Pinto, Portekiz'e dönmek istemiş !

MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert takımdaki son gelişmelerle ilgili bazı değerlendirmelerde bulundu.

Mert, Tiago Pinto'nun koronavirüs nedeniyle ülkesine dönmek istediğini dile getirirken, bir yabancı futbolcu ile ilgili de dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Fatih Mert, "Hayatımızda bugüne kadar yaşamadığımız duyguları yaşıyoruz. Yönetmek zorunda olduğumuz bir kulüp var, iş hayatımız var, ailemiz var. Bunun yanında da dünya çapında bir salgın var. Duygu ve düşünceleri toplamakta zorlanıyoruz. Sokağa çıkmayın diyorlar, kulüp işleri için bizim çıkmamız gerekiyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Bizde bu durumun sıkıntılarını yaşıyoruz. Size 2 yabancı futbolcumuzla ilgili bir örnek vermek istiyorum. Geçen hafta Tiago Pinto'nun eşi rahatsızlandı. Beni aradılar ve Pinto'nun ülkesine dönmek istediğini söylediler. Bende izin vermedim.  Sonra özel hastaneye gittiler burada, negatif çıktı.

Hafta içi perşembe gününe kadar antrenmanlara devam ettik. Bir yerli ve bir yabancı oyuncumuzda sakatlık oluştu ve MR çektirmeleri gerekti. Yabancı futbolcumuz virüs kaparım korkusuyla MR çektirmeye hastaneye gitmek istemedi. Sıkıntılı günler geçiriyoruz..." dedi.