Murat Cavcav, Mert Nobre'ye destek istedi !

Murat Cavcav, Mert Nobre'ye destek istedi !

Gençlerbirliği Başkanı Murat Cavcav, yeni teknik direktör Mert Nobre için camiadan destek istedi. 

İşte Cavcav'ın o açıklaması:

“Mert Nobre, bir sezon formamızı giymesine rağmen lider kişiliği ve karakteriyle ekibimize oyunculuğunun çok daha fazlasını katmış ve şampiyonluğumuzda önemli pay sahibi isimlerden biri olmuştu. Mert Nobre’nin ideallerini, hayallerini biliyoruz. Yaptığımız görüşmede de buna bir kez daha şahit olduk.

 Futbolculuğu gibi uzun ömürlü ve başarılı bir teknik direktörlük kariyeri olacağına eminim. Camiamıza yakışan, genç isimlere örnek olabilecek tecrübeli isimlere de rehberlik edebilecek bir kariyere sahip.

Gençlerbirliği, altyapısından oyuncuları Türk futboluna kazandırdığı gibi genç teknik adamları da futbola kazandırdı. Mert Nobre de bunun yeni örneği olacak. Kendisine güvenimiz tam.

Nobre, duruşuyla yapacaklarıyla taraftarlarımızın gönlünü kısa sürede alacaktır. Taraftarımızdan ricam desteklerini takımımızdan ve hocamızdan eksik etmesinler, el birliğiyle başarılı günlerimiz için ilk adımlarımızı yeni teknik direktörümüzle birlikte atalım.

 Hamza Hamzaoğlu ve ekibine de kulübümüze yapmış olduğu katkılar için ayrıca teşekkür ediyorum. Oturduk, anlaşamadık ve dostça yollarımızı ayırdık. Kendilerine başarılar diliyorum.

Bu sezon Süper Lig’e yükselen yeni takımlar ile Süper Lig’de mücadele edecek tüm takımlara da sağlıklı bir sezon diliyorum.”