İsmet Taşdemir ve Hakan Kutlu 1-1 biten maçı değerlendirdi

İsmet Taşdemir ve Hakan Kutlu 1-1 biten maçı değerlendirdi

Osmanlıspor'un teknik direktörü İsmet Taşdemir ve Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu 1-1 biten maçı değerlendirdi. 

 İsmet Taşdemir 

"Geldiğimizden beri yaşadığımız senaryo bir kez daha tekrarlandı. Rakip 10 kişiyken de 11 kişiyken de bir kez ceza sahasına doğru düzgün girmedi. Öne de geçtik. Özellikle ilk yarıda 2-3 net pozisyonumuz vardı. 90 dakika boyunca üstün oynadık ama üstün oynamak maalesef bir şey getirmiyor. Gökyüzünden inen, gereksiz bir penaltıyla maalesef bugün kazanamadık." diye konuştu.

Bireysel hatalardan dolayı puanlar kaybettiklerini vurgulayan Taşdemir, "Sezon başından beri tamamen bireysel hatalar sonucu maç kazanamadık. Her şeye önlem alabiliyorsun ama bireysel hatalara alamıyorsun. 6 final maçımız var. Çıkıp elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. İnşallah muvaffak oluruz." değerlendirmesinde bulundu.

Hakan Kutlu 

"Uzatmalarla beraber 55 dakikaya yakın 10 kişi oynadık. Özellikle ikinci yarıda 10 kişi oynamamıza rağmen iki pozisyon dışında pozisyon vermedik. Bizim ise girdiğimiz en az 4 çok net pozisyon var. Özellikle son saniyede kaçırdığımız çok net bir pozisyon var. 10 kişiyle de kazanabilirdik. Oyuncularımızın ortaya koydukları mücadele beni çok sevindirdi. Hedefimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Üç maçlık galibiyet serisini 4'e çıkarmak istiyorduk ama bu şartlarda 1 puan da çok önemli. Can derdinde olan, mutlaka kazanması gereken bir takımla oynadık."